Biz Kimiz?

GurmeWoo olarak yolumuza 2018 yılında iyziWoo adı ile ilk WordPress eklentimiz olan iyzitaksit eklentisini geliştirerek başladık. Yaptığımız eklentilerin piyasa ve kullanıcı ihtiyacını karşılayabileceğini anlayıp  Türkiye piyasasında wooCommerce ve WordPress kullanan firmalar için yerel WordPress eklentileri geliştirmeye devam ederek büyüme sağladık.

Türkiye’ nin en genç yaş ortalamasına sahip ekibimiz ve kendi içimizde yetiştirdiğimiz yazılımcı arkadaşlarımız ile 2020 yılında eklentilerimizin yanına e-ticaret temamızıda ekleme fikri ile yola çıkıp ilk profesyonel temamız olan BazaarTheme temamızı geliştirmeye başladık.

Neler Yapıyoruz?

Bizler Dünya domain oranın %49′ nda kullanılan WordPress alt yapısını kullanarak müşterilerimiz için WordPress Eklentisi, WordPress Teması, WordPress SEO hizmetleri veriyoruz.

Sizde hemen verdiğimiz hizmetlerden yararlanmak isterseniz  WordPress Hizmetleri sayfamızdan bize ulaşabilir veya canlı sohbet desteği ile bizimle iletişime geçebilirsiniz

Ekibimiz

Fuat Poyraz

CEO / CO-FOUNDER

Bilgisayar olan merakı sonucunda hobi olarak başlayan Yazılım Geliştirme sürecini profesyonel hayatıma kattım. GurmeWoo’da Profesyonel Eklenti ve Tema geliştirilmesinden,dağıtımından,müşteri memnuniyetinden ve yönetiminden sorumluyum. Kurucusu olduğum bu işi severek ve gün geçtikçe daha fazla kişiye ulaşarak devam ettirmekteyim.

İslam Şanlıtürk

TEAM LEAD / CO-FOUNDER

Uludağ Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde başlayan eğitim hayatım şu an Almanya’nın Aalen şehrinde bulunan Hochschule Aalen – IoT bölümünde devam etmekte. GurmeWoo çatısı altında takım lideri olarak görev almaktayım. Yazılım, Marketing gibi farklı ekiplerin yönetiminden sorumluyum. PHP, WordPress, JavaScript, Go başta olmak üzere birçok platformda projeler ile birlikte kendimi geliştirmeye devam ediyorum.

Ahmet Kaptan

MARKETING SPECIALIST

Anadolu Üniversitesi 4.Sınıf Yönetim Bilişim Sistemleri Öğrencisiyim. Araştıran yazılımcı tam da bana uyan bir tarif. C#, . Net ile başlayan yolculuğum PHP ve Javascript kütüphaneleri ile kesiştiğinden beri iyice kendimi yazılım dünyasına kaptırmış bulunmaktayım. GurmeWoo bünyesinde SEO Specialist olarak görevime devam ediyorum. 

IMG-20201116-WA0009-removebg-preview

Fikret Çin

SOFTWARE DEVELOPER

Uludağ Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunuyum. GurmeWoo bünyesinde profesyonel WordPress eklentileri ve temaları geliştiriyor, müşteri desteği sağlıyorum. C#, .Net, Php, Js başta olmak üzere bir çok platformda kendimi geliştirme hevesim ve bu konuda çalışmalarım devam etmekte.

Siz de aramıza katılın!

Binlerce işletme GurmeWoo ürünlerine güveniyor ve memnuniyle kullanıyor. Ekibimize katılarak yeni ürünlerimizi geliştirirken bize yardımcı olun!

Haftanın yıldızı!WooSözleşme Yenilendi!

WooSözleşme eklenti alt yapısı ile e-ticaret kanunlarına uyum sağlamaya bir tık uzaktasın.

Contact Us