WooCommerce WooRecommended eklentisi ne işe yarıyor?

WooCommerce ürün önerme eklentisi woorecommended eklentisi ile müşterilerinize sepet ve ödeme sayfalarında önerilen ürünleri gösterebilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

Eklentiyi sürekli güncel tutuyor musunuz?

Gurmewoo yazılım ekibi tarafından eklentilerimiz sürekli güncellenmektedir.

Neden WooRecommended eklentisini satın almalıyım?

Müşterilerinizin satın aldıkları ürünler ile uyumlu olan ve indirimde olan ürünlerinizi ödeme ve sepet sayfalarında göstererek satış oranlarınızı artırabilirsiniz.

Ürün önerme eklentisi sadece indirimli ürünleri mi gösteriyor ?

Hayır mağazanızda bulunan istediğiniz ürünleri müşterilerinize gösterebilirsiniz. Sadece indirimli ürün değil satın alınan ürün ile alakalı ürünlerinizi de göstererek satışlarınızı artırabilirsiniz.

Ürünleri neye göre önermeliyim bu konuda ayrıca destek veriyor musunuz?

GurmeWoo WooRecommended ürün önerme eklentisi ile sitenizde bulunan spesifik ürünleri , indirimli ürünleri , öne çıkan ürünleri ve çapraz satış ürünlerini önerebilirisiniz.

İstediğimiz kadar ürün ekliyebiliyor muyuz?

Evet , GurmeWoo WooRecommended ürün önerme eklentisinin ürün ekleme konusunda sınırı yoktur.

İndirimdeki ürünleri buraya ekleyebilir miyim?

Elbette , GurmeWoo WooRecommended ürün önerme eklentisinin genel ayarlar kısmında bulunan indirimli ürün ayarları sekmesinden istediğiniz indirimli ürünlerinizi ekleyebilirsiniz.

Özel kategorideki ürünleri ekleyebiliyor muyum?

GurmeWoo WooRecommended ürün önerme eklentisinin genel ayarlar kısmında bulunan spesifik ürün ayarları sekmesinden istediğiniz özel ürünü sepet ve ödeme sayfalarında müşterilerinize gösterebilirsiniz.

Öneri kısımlarını sayfamın hangi kısımlarında gösterebilirim?

GurmeWoo WooRecommended ürün önerme eklentisinin genel ayarlar kısmında bulunan sepet ve ödeme sayfası ayarlarından ürünlerinizi sepet sayfasının , fişinin , tablosunun üstünde veya altında ayrıca ödeme sayfasında fatura formunun üstünde ve altında , adres formunun altında ve üstünde , sipariş fişinin üstünde gösterebilirsiniz.