WordPress Destek Hizmetleri

Kaliteli destek hizmetiyle tanışmanın tam zamanı! Tüm potansiyelimiz ile size destek olabiliriz. Bir işin başarılı bir yürütülmesinde uzman bir yaklaşım önemli bir yere sahiptir. Özellikle teknik bilginiz yoksa bu konuda uzman birinden destek almayı düşünmelisiniz.Her zaman yanınızda olan ve size destek olabilmek için hazır bulunan bir ekibinizin olduğunu hayal edin.Sitenizde çıkan tema bazlı yada eklenti bazlı hataları giderebilir sitenizin daha kararlı çalışmasını sağlayabiliriz. Problemi bize anlatmanız çözümü için yeterlidir.Sitenizi güvende tutmak, gereksiz araçlardan arındırmak, stabil hale getirmek için gelişmiş .Destek hizmetine ihtiyacınız varsa veya işinizi büyütmek ve görünürlüğünü artırmak istiyorsanız size yardımcı olabiliriz. 

WordPress destek hizmetlerimizden birini seçerek site içeriğiniz dahil olmak üzere pek çok konuda alanında uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Sisteminiz her zaman güncel tutulur ve güvenebileceğiniz bir uzman ile çalışırsınız. Böylece diğer işlerize daha fazla zaman ayırabilir, işinizi büyütmek ve geliştirmek için daha fazla odaklanma fırsatını yakalarsınız.

Tüm uzman arkadaşlarımız yıllardır WordPress destek, bakım ve geliştirme gibi konularında aktif olarak çalışmaktadır. Ekibimiz yüzlerce siteyi, WooCommerce mağazası, esnek siteler, eklentiler ve uygulamalar geliştirmiştir. WordPress’i çok iyi tanıyoruz. Bu sayede konusunda uzmanlaşmış bir ekip yapısına sahibiz ayrıca sürekli güncellenen ve gelişen altyapısına uyum sağlamayı kısa süre içerisinde başarabiliyoruz.

İşletmelerin ve site sahiplerinin çoğu, sitelerinin güncel olup olmadığını belirleme, güvenli olup olmadığını anlama ve gerçekten en iyi şekilde performans gösterdiğinden emin olup olmama konusunda yeterli teknik bilgiye veya zamana sahip değildir. Bu durumlarda uzman ekibimiz sizlere titiz, disiplinli bir şekilde en kaliteli hizmeti sunmak için çalışır.Şunu söyleyebiliriz ki, her zaman işini gerçekten bilen birileriyle çalışacaksınız. En üst düzeyde WordPress desteği, optimize çalışmaları ve bakımı sağlamaya odaklanıyoruz. WordPress konusunda ihtiyaç duyduğunuz her alanda sizlere yardımcı olabiliriz.

 

Yedekleme

Tam zamanında yapılan güncellemeler, güvenli ve düzenli yedekleme ve yedek yönetimi.

WordPress Site Kurulumu

En son WordPress ve eklenti güncellemeleriyle sitenizi en verimli haline getireceğiz. Kurulumda yaşadığınız problemleri giderebilir uyumusuzlukları çözebiliriz.

Monitoring

7/24 site performansının izlenmesi, güvenlik, hata ve bağlantı kontrolleri,

Güvenlik

Güvenlik ve 7/24 izleme ile sitenizi saldırılara karşı koruma.

Hata Düzeltmeleri

Can sıkıcı tema ve yaygın sorunlarının düzeltilmesi.

WordPress Hızlandırma

Performans için optimize çalışmalarıyla sitenizin hızlandırılması. İhtiyaç duyulan eklentileri tespit etmek. Cache mekanızmalarını kullanmak. Eklenti ve temaları analiz ederek yavaşlık yaratan yerleri bulup çözüme kavuşturuyoruz. Bazen hosting değişimi bazen eklenti değişime giden uzun uğraşlar sonucu sitenizi %100 hızlandırıma garantisi veriyoruz.

Spam Kontrolü

Yaygın spam ve kötü amaçlı yazılım sorunlarına karşı koruma.

WordPress Eklenti Entegrasyonu

Üçüncü parti uygulamalar ve eklentilerle ilgili geliştirme yaşattığı problemleri analiz edip çözüm sağlıyoruz.

Desteğini en iyi şekilde sunma ve yönetme konusunda uzmanlaşmış ekibimizle hemen tanışabilirsiniz. Size sunacağımız destek hizmetleri sayesinde sitenizdeki neredeyse tüm problemleri ortadan kaldırabilirsiniz