WordPress E-Ticaret Yönetimi Bizimle Artık Daha Kolay

Günümüzde WordPress e-ticaret hizmetleri diğer hazır bir çok uygulamaya göre e-ticaret siteleri tarafından daha fazla rağbet görmektedir. E-ticaret fiziksel ticarete nazaran daha çok tercih ediliyor ve insanların alışkanlıkları artık çok fazla dijitale kayıyor.E-Ticaret siteleri fiziksel mağazalara kıyasla sadece ulaşılabilirlik açısından değil maliyet, operasyon, işletme, gelişim gibi bir çok alanda da hem müşterilere hem de işletmecilere avantaj sağlamaktadır.

Dünyanın Yeni Ticaret Sistemi: E-Ticaret

Firmanızın ya da ürününüzün tekil satış sitelerini kurup satış yapmanın yanı sıra oldukça popüler olan bir çok online pazaryeri sistemi içerisine de entegre ederek çok kanallı bir satış gerçekleştirebilir gelirlerinizi arttırabilirsiniz.Gelişen Dijital Dünya içerisinde E-Ticaret sitenizi yapmanız ya da ürünlerizi herhangi bir pazaryeri sistemi içerisinde satmak üzere entegre etmeniz rekabet açısından maalesef pek yeterli değil. Dijitalleşmenin getirdiği dinamiklik E-Ticaret , Dijital Satış ve Pazarlama alanlarında da karşımıza çıkıyor.Çok kanallı, doğru planlanmış, reklam ve pazarlama konularında trendlere uygun ve dinamik satış kanalları oluşturmanız ve yönetmeniz için E-Ticaret konusunda Uzman ekibimiz ile işlerinizi dijitale taşırken her zaman yanınızdayız.

WooCommerce altyapısı kullanmak işletmeniz için bir çok avantajı yanında getirmektedir. Sürekli güncellenen ve geliştirilen alt yapısı, web dünyasında çok tercih edilen bir sistem olması, çok ve farklı alanlarda bir çok işletmeye çözüm üretmesi, bir çok global ve ulusal sisteme entegre olabilmesinden dolayı sadece bir altyapı olmak dışında işletmenizi en az sizin kadar düşünen ve geliştiren bir araç haline getirir. WooCommerce ile tüm türkiye ve tüm dünyaya rahatlıkla satış yapabilirsiniz. 5 yıllık Wocommerce tecrubemiz ile ürettiğimiz kendi wordpress e-ticaret eklentileri ve çözümlerimiz ile size daha e-ticaretin kapılarını daha fazla aralıyoruz.


E-Ticaret Danışmalığı

Zaman kaybetmeden işletmenizi dijitale taşıyarak ulusal ve global satışlara hemen başlayıp uzmanlarımız ile birlikte gelir kaynaklarınızı arttırın.Siz sadece satışlarınıza odaklanın diğer tüm detayları uzmanlarımıza bırakın ve uzmanlarımızdan öğrenin. İş modelinizi bize anlatın pazaryeriabonelikli e-ticaret , B2B yada B2C, hedef kitlenizi belirleyip bize belirtin. Gerisini bize bırakın sıfırdan WordPress E-Ticaret sitenizi kuralım ihtiyacınız olan eklentileri beraber belirleyeceğimiz tema ile entegre edelim. Hız ve adaptasyon süreçlerini yapalım. İlk ürünleri beraber ekleyip satışa başlayalım. Siz ürünlerinizi satarken bizde elektronik ticaret hacminizi artırmak için size danışmalık ve raporlama hizmetlerimiz ile destekleyelim.