WordPress alt yapısına sahip siteler SEO konusunda oldukça geliştirilebilir bir yapıdadır. WordPress SEO konusunda desteklendiği ölçüde oldukça iyi performans gösteren ve çok iyi sonuçlar verir, arama motorlarında maksimum verim sağlayabilir. GurmeWoo olarak WordPress sitelerinizin SEO konusunda daha iyi performans verebilmesi için uzman kadromuz ile birlikte web siteleriniz için en iyi hizmeti veriyoruz.

 

WordPress SEO

WordPress hem oldukça kullanışlı hem de kolay bir şekilde özelleştirilebilir bir CMS alt yapısıdır. Ayrıca Google gibi arama motorlarında maksimum performans ve yüksek uyum sergilemesi sebebiyle, son zamanlarda web site yapımında en çok kullanılan araçlardan biridir.WordPress her ne kadar arama motorları ile uyumlu çalışabilse de bu sadece WordPress ile mümkün değildir. Özellikle SEO konusunda desteklenmeli ve özelleştirilmelidir. Yani uzman kişilerce yapılan WordPress SEO ayarları sayesinde, arama motorlarında oldukça ivmeli hareketler elde edebilirsiniz.Bunun için birçok farklı yöntem mevcuttur. Bunların tamamı doğru ve planlı bir şekilde yapıldığında, WordPress siteleriniz SEO konusunda oldukça yüksek puanlar alabilir ve arama motorlarındaki performansı yükselebilir.

 

WordPress SEO Eklentileri

Sitenizin iş modeline uygun en iyi SEO eklentilerinden Rank Math, Yoast SEO gibi eklentilerden birini seçerek sağlıklı bir içerik üretiminin başlangıcını yaparak işlerimize başlıyoruz.

 

WordPress SEO Ayarları

 

Teknik Seo Analizi

En popüler ve en verimli seo analiz araçları ile websitenizi analiz ediyoruz.Link yapılandırması Site içerisinde ve site dışarısında sitenizin seo puanınıı arttırmak için profesyonel şekilde linklerinizi yapılandırıyoruz.

Raporlama

Uzun vadeli çalışmalarda raporlama yapıyoruz. Ahrefs, MOZ gibi ücretli araçlar ile anahtar kelime, backlink takiplarini yapıp sizlere düzenli olarak raporluyoruz. İstikrarlı bir büyüme SEO da hızlı büyümekten daha önemlidir.

Anahtar kelime analizi

İşletmeniz ve websitenizde önde çıkmak istediğiniz kelimelere özel analiz ve optimizasyonlar yaparak içerik önerilerinde bulunuyoruz. 
Sitenizde yakalamış oldugumuz seo performansını korumak adına en uygun aralıklarla hedef kelime odaklı içerikler ile performansı korumanıza yardımcı oluyoruz

İçerik analizi

Var olan ya da planladığınız içerikleri SEO uyumlulugu acısından analiz edip eksikliklerinizi gideriyoruz

Sıralama takibi

Tapılan çalışmaların verimini ölçmek için sitenizin arama motorlarındaki sıralamalarını düzenli olarak takip ediyoruz.