Dijital Tasarım İçin En İyisi - Dijimad Yeni Nesil Dijital Ajans

Dijital dünyada yer alabilmek için bu dünyanın kurallarını iyi bilmek ve ona göre hareket etmek gerekir. İşinizi oluşturmak ya da büyütmek için geleneksel yöntemlerin ötesinde yenilikçi ve çağdaş çözümler üretmeniz gerekir. Bunun için bir ajans ile çalışmayı düşünebilirsiniz. Fakat bu noktada akıllarda birçok soru işareti ve güven problemi oluşmaktadır. Özellikle Türkiye’de yaratılan ajans imajı ile karşılaşmamanız içten bile değildir. Fakat bu yazımızda size dijital işlerinizde yardımcı olması adına bir önerimiz olacak. Dijimad yeni nesil dijital ajans ile tanışın!

Dijimad Dijital Ajans Kim?

2021’de kurulan Dijimad, uzman ekibiyle birlikte 15 yıllık tecrübesine dayanarak verdiği tüm hizmetleri tek bir çatı altında birleştirmiştir. Bugüne kadar verdiği sayısız dijital hizmet ile birlikte her zaman daha iyiyi amaçlamaktadır.

Dijimad; işinizi, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi dijital dünyada en iyi şekilde pazarlamayı amaçlamaktadır. Bunun için dijital tasarım, arama motoru optimizasyonu (seo), mobil uygulama geliştirme, google ads reklamcılığı, sosyal medya reklamcılığı, e-posta pazarlama ve diğer kanallardan faydalanmaktadır. Pazarlama dünyasında yaşanan değişimlerin farkında ve inovatif çözümleriyle ön plana çıkmaktadır.

Çevirim içi dünyada markanızı büyütmek oldukça zordur. Özellikle bir kurumsal kimlik oluşturmak ve geliştirmek istiyorsanız… Dolayısıyla bir dijital ajans ile çalışmanız kaçınılmazdır. Dijimad öncelikli olarak markanızın büyümesi adına hedefleriniz ile birlikte hareket ederek işlerinizi kolaylaştırmaktadır. Peki bunu nasıl yapıyor?

dijimad-dijital-ajans

Dijimad Neler Yapıyor?

Dijital Tasarım

Profesyonel tasarımcıları ile birlikte çağın estetik algısına uygun tasarımlarla web sitelerinizi tasarlar.

Mobil Uygulama Geliştirme

Flutter ile müşteri deneyimini ön planda tutarak hızlı ve kullanışlı mobil uygulamalar geliştirir.

WordPress Çözümleri

WordPress ile e-ticaret, pazaryeri ya da kurumsal sitenizi oluşturur.

Dijital Pazarlama

Google ads, facebook gibi ilgili reklam kanallarından faydalanır; marka bilinirliğini artırıcı seo çalışmaları ve içerik üretimi sağlar.

Alan Adı ve Hosting Sağlama

Özel barındırma hizmetlerine sahip, wordpres için özel olarak yapılandırılmış sunucu hizmeti sağlar.

Özel Web Yazılım Çözümleri

Vue.JS ile verimliliğinizi artıracak özel web yazılım uygulamaları geliştirir.

Shopify Çözümleri

Shopify ile e-ticaret entegrasyonları ve tema düzenlemeleri adına çözümler üretir.

Dijimad’in Diğer Dijital Ajanslardan Farkı Nedir?

Dijimad dijital ajans için görünen en büyük fark müşteri memnuniyetinin gerçek anlamda en yüksekte tutulmasıdır. Bu ne demek? Şöyle ki; müşteri istekleri doğrultusunda yeni çözümler üretmekte ve yazılımlar geliştirmektedir. Biz de GurmeWoo olarak Dijimad ile çözüm ortaklığı içerisindeyiz. Özel wordpress eklentilerini geliştirip daha önce dijitalde bulunmayan eklentileri müşterilere sunmaktayız. Yazılım ekibimiz ile Dijimad arasındaki bu dengeli ve tutarlı çözüm süreci müşterilerimizin memnuniyeti ile doğru orantıda ilerlemektedir.

En iyi dijital ajans olma yolunda hızla ve emin adımlarla ilerleyen Dijimad için söyleyebileceklerimiz kısaca bu kadar. Daha fazlası için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın